„Církev zavrhuje hřích, protože musí říkat pravdu, ale zároveň toho, kdo se považuje za hříšníka, objímá a zahrnuje nekonečným Božím milosrdenstvím.“

Pravidelné bohoslužby

Úterý       17.30  mše svatá
    Středa     17.30  mše svatá
    Čtvrtek      6.30  mše svatá
    Pátek       17.30  mše svatá
    Neděle       9.00  mše svatá

Neděle    10.30  mše svatá (pro rodiny s dětmi)

Mše svaté v létě (červenec-srpen)

Středa     17.30  mše svatá
    Pátek       17.30  mše svatá
    Neděle       9.00  mše svatá

• Adventní doba
  • Vánoční doba
  • Postní doba
  • Velikonoční doba

24.10.2018

OBĚTOVÁNÍ IZÁKA Bůh řekl: „Vezmi svého syna, své jediné dítě, které miluješ, Izáka, a jdi do země Moria a obětuj ho tam jako zápalnou oběť!“

Posvícení

21.10.2018

Náš kostel byl posvěcen 18. října 1801, a tak si v neděli po tomto dni opět uděláme slavnost, na kterou jsme si pozvali vzácného hosta, ale také uctíme jednoho z našich farníků, kterého vybrala pastorační rada, abychom mu veřejně a společně poděkovali. Hostem letošního posvícení bude emeritní strahovský opat Michael Pojezdný. Mše sv. tuto neděli pouze v 10:30! Po mši se společně sejdeme na farní zahradě u pohoštění, ke kterému může každý z nás přispět.

Modlitba růžence

19.10.2018

Měsíc říjen je již několik staletí zasvěcen modlitbě růžence. V bubenečském kostele sv. Gotharda bude tento měsíc příležitost společně s knězem pokleknout, a právě touto modlitbou prosit Pannu Marii o přímluvu za různé příležitosti.

Setkání hledačů 18:30

19.10.2018

Po Velikonocích se začala setkávat nová skupina dospělých lidí, kteří nejsou pokřtěni anebo po křtu jim nikdo víru nevysvětloval. Hledač je tedy ten, který hledá – pravdu o Bohu, o víře, o sobě samotném. A kněz není ten, který přesvědčuje, ale ten, který vysvětluje katolický pohled na tyto otázky.