• Domů
  • O farnosti
  • Bohoslužby
  • Aktuality
  • Kontakty
  • Aktivity
  • Fotogalerie
  • Farnost sv. Gotharda Praha 6 - Bubeneč

    „Někdo si myslí, že být pokorným znamená být slušným, zdvořilým a zavírat oči při modlitbě. Nikoli. Pokorný je ten, jež umí snášet pokoření, jako je snášel Ježíš.“

    farní táborák

    10.9.2017

    přijďte mezi nás společně u ohně utužit stávající a vytvořit nové vztahy mezi námi navzájem: příprava táboráku od 15.00, samotné posezení 16.00-20.00

    Novinky

    Vánoční výzdoba kostela 18:00

    22.12.2017

    Kostel „se“ nevyzdobí a nepřipraví na Vánoce sám – je potřeba nápaditost, ochotu, čas i radostné srdce každého z nás. Zveme tedy mladé i staré, děti i rodiče, aby pomohli s vánoční výzdobou tento páteční večer: je potřeba postavit a vyzdobit stromky, instalovat betlém, a samozřejmě celý kostel pak pečlivě vytřít, vyluxovat a uklidit.

    Více »

    Roráty 6:30

    21.12.2017

    Advent by měl být pro křesťana čas přípravy – především té vnitřní. A tou vnitřní přípravou se nemyslí pouze modlitba, ale i práce na sobě samotném. Překonat lenost, vstát o něco dříve, poprat se se svými nedostatky? Přijďte spolu s ostatními na brzkou ranní mši do kostela sv. Gotharda. Mše bude probíhat při svíčkách, pouze s nasvíceným oltářem.

    Více »

    Kající pobožnost a zpovídání 15:00-20:00

    19.12.2017

    Každý hřích ubližuje nejen Bohu, ale i samotnému člověku i celé církvi, jejíž jsme součástí. Proto kromě soukromé zpovědi má význam i společná kající pobožnost: ta začne odpoledne v 15 hodin a po ní bude až do večerní mše možnost k individuální zpovědi. Kromě bubenečského faráře přijde vypomoct i oblíbený pražský kněz P. Vladimír Málek.

    Více »

    Otevřený kostel 15:00 - 17:00

    19.12.2017

    Dvě hodiny pro každého, kdo chce jen tak přijít do otevřeného kostela, aby tam pobyl s Ježíšem i se sebou samotným. Nasvícený svatostánek a meditační hudba mohou pomoct nejen samotnému soustředění, ale i k utišení mysli či duše.

    Více »
    Archiv novinek »
    stránky vytvořeny službou
    skvělýweb.cz