„Každý z nás, když jde na mši, má právo hojně obdržet dobře přečtené a dobře pronášené Boží slovo, které je pak správně vyloženo v kázání.“

Veni Sancte

10.9.2017

při mši svaté v 10:30 prosíme Ducha Svatého o pomoc v nastávajícím školním roce

Letní pořad bohoslužeb

31.8.2018

Středa a pátek v 17:30, neděle pouze v 9:00.

Žehnání automobilů

29.7.2018

Ti, kteří občas či pravidelně sedají za volant svých aut, mohou přistavit svá (doposud nepožehnaná) vozidla na přilehlém parkovišti u kostela sv. Gotharda, kde po nedělní mši svaté (která je nejblíže k svátku patrona řidičů svatého Kryštofa, 25. července) proběhne krátká pobožnost žehnání aut, a to v neděli 29. července 2018 v 10:00.

Žehnání motorek a motorkářská pouť

22.7.2018

Poprvé se vydá několik fanoušků motorek na společnou spanilou jízdu, aby si na několika zajímavých místech sdělili nejen své zážitky z cest, vzájemné dosavadní zkušenosti s cestováním, ale se i pomodlili za naši farnost. Motorkářská pouť do klášterů Altenburg, Melk, Mariazell a Zwettl začne požehnáním motorek v neděli 22. července 2018 v 10:00. Návrat z cest se předpokládá v úterý 24. července 2018 ve večerních hodinách.

Nešpory 17:00

20.7.2018

Každý pátek přede mší svatou, pokud v tom čase není jiná modlitba.