„Křesťan je svědkem poslušnosti a pokud se neubíráme cestou růstu v dosvědčování poslušnosti, pak nejsme křesťané.“

18.10.2017

Staré víry

Některé příkazy a zákazy Starého Zákona nám mohou připadat jako velmi přísné až nelidské; naopak někdy se naše dnešní chování ve světle tehdejších předpisů může zdát být téměř modloslužbou. Pokusíme se velmi stručně představit hlavní tehdejší náboženství, jakož i rozdíly, které velmi zásadním způsobem oddělovaly Izrael od všech ostatních kultur a tehdejších národů.

Křtiny v 10:30

26.11.2017

Novým členem farnosti se stane Vojtěch Mejsnar.

Krista Krále

26.11.2017

Při mši v 9 hodin zazpívá pěvecký sbor Josef z Malostranského gymnázia.

Setkání hledačů (10)

24.11.2017

Poslední dvě přikázání a hřích jako porušení všech Božích i církevních příkazů je tématem dalšího večera, kdy skupinka dospělých hledá nauku katolické církve v různých oblastech života.

Zasedání pastorační rady farnosti

23.11.2017

Rada zasedá čtyřikrát ročně a tentokrát bude mj. řešit naplňování pastoračního plánu až do února 2018.