„Každý z nás, když jde na mši, má právo hojně obdržet dobře přečtené a dobře pronášené Boží slovo, které je pak správně vyloženo v kázání.“

25.4.2018

POVOLÁNÍ ABRAHÁMA „Abram se vydal na cestu, jak mu řekl Hospodin, a s ním šel i Lot. Když Abram vyšel z Charanu, bylo mu sedmdesát pět let.“

Poprvé se setkáváme s výraznou biblickou postavou, k jejíž víře se později budou hlásit nejen Židé, ale i křesťané a muslimové. Postupně se budeme dozvídat o jeho rodinných vztazích, o jeho problémech se ženami i syny, přátelských i nepřátelských vztazích s cizinci, abychom pak s napětím sledovali jeho zápas o syna Izáka, jakož i o záchranu měst, v nichž žije jeho synovec Lot. Opustit rodnou zemi, celé příbuzenstvo a vydat se na cestu neznámo kam. Bůh ho povede…

30.5.2018

SMLOUVA S ABRAHAMEM „V ten den uzavřel Hospodin s Abramem smlouvu: "Tvému potomstvu dávám tuto zemi od řeky Egyptské až k řece veliké, řece Eufratu.“

Ministrantská schůzka

27.5.2018

Od 14 hodin.

Májová pobožnost

25.5.2018

Před páteční večerní mší svatou bude od 17:00 cca 20minutová pobožnost k úctě Ježíšovy matky.

Noc kostelů

25.5.2018

Pokud se chcete jakkoliv podílet, oslovte pí Dynybylovou. Děkujeme!