• Domů
 • O farnosti
 • Bohoslužby
 • Aktuality
 • Kontakty
 • Aktivity
 • Fotogalerie
 • Farnost sv. Gotharda Praha 6 - Bubeneč

  „Církev zavrhuje hřích, protože musí říkat pravdu, ale zároveň toho, kdo se považuje za hříšníka, objímá a zahrnuje nekonečným Božím milosrdenstvím.“

  Nabídka na Advent

  15.10.2018

  Na farní pouti vznikl při projíždění městem Linz nápad společně se sem podívat na adventní trhy. A aby to vše mělo i duchovní náboj a nešlo pouze o nakupování či pojídání rakouských dobrot (a že jich na trzích je:-)), už je vybraný i termín a navržený program. V sobotu 8. prosince na slavnost Neposkvrněného početí Panny Marie, odjezd v ranních hodinách (6:00), abychom v 9:30 mohli mít slavnostní mši svatou na poutním kopci Pöstlingberg nad Linzem (bazilika Panny Marie Bolestné), pak volný rozchod po několika náměstích, kde se konají adventní trhy (plánek bude součástí nabídky) a odpoledne zastávka v klášteře Stift Sankt Florian, kde se konečně dozvíme, proč je svatý Florián (jenž je zde pohřben) patronem hasičů. Program však budu muset připravit a aby se zajistila mše, prohlídka kláštera i autobus, je potřeba zjistit zájem. Každý, kdo by o tuto cestu stál, ať napíše své jméno do tabulky doodle, na níž je odkaz hned po tomto odstavci. Pokud byste jeli, ale vlastním autem, napište za své jméno (vlastní doprava). Když vepíšete do tabulky jméno a příjmení, nezapomeňte kliknout na tlačítko vpravo dole pod tabulkou, čím svůj zápis uložíte.

  Novinky

  Setkání mládeže od 18:30

  23.11.2018

  Tento pátek se opět koná setkání mládeže (do 30 let) na faře. Farní společenství mladých nejen vzájemně sdílí své přátelství a kamarádství, ale rovněž se povzbuzuje v hledání Boha v dnešním světě. A diskutuje nad Katechismem katolické církve.

  Více »

  Pastorační rada

  20.11.2018

  Prosíme o modlitby za zdárný průběh zasedání PRF. Děkujeme!

  Více »

  Ministrantská schůzka

  18.11.2018

  Společný program bubenečských ministrantů s jejich vedoucím Matějem Dynybylem.

  Více »

  Příprava rodičů ke křtu dítěte od 17:00

  18.11.2018

  Rodiče, kteří touží pokřtít v naší farnosti své dítě, absolvují jedno společné setkání s knězem, kde se dozví o závazcích, které na sebe při křtu přebírají, o podmínkách pro kmotrovství, ale i o průběhu křestního obřadu.

  Více »
  Archiv novinek »
  stránky vytvořeny službou
  skvělýweb.cz