„Církev zavrhuje hřích, protože musí říkat pravdu, ale zároveň toho, kdo se považuje za hříšníka, objímá a zahrnuje nekonečným Božím milosrdenstvím.“

Otevřený kostel 14 - 16 hodin

25.10.2018

Každý čtvrtek bude kostel sv. Gotharda otevřen pro všechny, kdo se zde chtějí zastavit na soukromou adoraci, tichou modlitbu nebo jen tak, popovídat si s Bohem či sám se sebou. Bude nasvícený svatostánek a obraz svatého Gotharda a z reproduktoru znít meditační hudba, které mohou pomoci nejen samotnému soustředění, ale i k utišení mysli či duše.

Setkání mládeže od 18:30

23.11.2018

Tento pátek se opět koná setkání mládeže (do 30 let) na faře. Farní společenství mladých nejen vzájemně sdílí své přátelství a kamarádství, ale rovněž se povzbuzuje v hledání Boha v dnešním světě. A diskutuje nad Katechismem katolické církve.

Pastorační rada

Prosíme o modlitby za zdárný průběh zasedání PRF. Děkujeme!

Ministrantská schůzka

18.11.2018

Společný program bubenečských ministrantů s jejich vedoucím Matějem Dynybylem.

Příprava rodičů ke křtu dítěte od 17:00

18.11.2018

Rodiče, kteří touží pokřtít v naší farnosti své dítě, absolvují jedno společné setkání s knězem, kde se dozví o závazcích, které na sebe při křtu přebírají, o podmínkách pro kmotrovství, ale i o průběhu křestního obřadu.