13. 1. 2019

Víkend mladých rodin

Cílem tohoto výletu do Broumovských skal a následně v neděli návštěva poutní svatyně v polských Wambierzycích je nejen společná mše a modlitba, ale především neformálně poznat další mladé rodiny (ty, kde je aspoň jedno dítě v předškolním věku) z farnosti, s kterými pak můžete sdílet jak výchovu svých dětí, tak i vzájemnou pomoc. Budou-li se lépe a více znát rodiče i děti z kostela, bude se vám snáz s nimi pracovat každou neděli, když se budete vydávat do kostela. V tuto chvíli je zablokován jeden penzion nedaleko Broumova jen a jen pro nás (je uzpůsoben pro rodiny a děti včetně venkovních prolézaček a plné skříně hraček), a to v termínu 24.-25. srpna 2019. Je však nutné tuto rezervaci potvrdit, a to do 13.ledna 2019. Pokud máte zájem o tuto společnou víkendovku, napište na farní email (farnost.bubenec@gmail.com), že máte zájem a jak velká rodina jste, v odpovědi se pak dozvíte další informace.