Aktivity

Výzdoba kostela

Květinová výzdoba je nejen projevem našeho vztahu ke kostelu, ale i úcty k samotnému Pánu Bohu. Máte-li možnost darovat do našeho kostela květiny ze své zahrady, rodinné či osobní oslavy, z promoce, ze svatby nebo pohřbu, budeme rádi za Vaše zapojení a pomoc.
aranžérka: Terezie SEDLÁČKOVÁ, zástupce: Karolína UHROVÁ, kvetinarstvi@farnostbubenec.cz

Farní zahrada

Abychom mohli farní zahradu využívat, je nutné se o ni pravidelně starat. Ve spolupráci se zahradní architektkou vzniklo několik zahradních oddělení: jak zatravněná plocha pro posezení a hry dětí, tak i květinové plochy pro výzdobu kostela. Kdo chce aspoň občas s pracemi v zahradě pomoct, je vždy vítán!
zodpovědná osoba: Šárka KOPOVÁ, pomocník: Milena ANDRADE DNEBOSKÁ, farnizahrada@farnostbubenec.cz

Ve středu večer se kromě prázdnin cca na 1,5 hodiny sejdeme, abychom si přečetli jednu kapitolu z bible, poslechli si historický i současný výklad a na závěr se podělili i o své postřehy či vjemy. Jednou měsíčně hledáme zajímavé pasáže z již přečteného textu samostatně, bez kněze.
zodpovědná osoba: Patrik BENDA, zástupce: Kateřina TRLIFAJOVÁ, biblickyvecer@farnostbubenec.cz

Časopis Gothard

Dát dohromady všechny texty a články, zajistit jejich korekturu i kvalitní obrazovou přílohu, vše graficky zpracovat a včas odeslat do tiskárny, aby poslední neděli v měsíci měli návštěvníci kostela v rukou nové číslo Gotharda – to je v zkratce příprava našeho farního časopisu.
zodpovědný redaktor: Jakub SOBOTKA, casopisgothard@farnostbubenec.cz

cyklovýlet: Ondřej BERÁNEK, cyklovylet@farnostbubenec.cz
katecheté: Daniela STOLAŘOVÁ, nabozenstvi@farnostbubenec.cz
Koncert podané ruky: Václav SIBERA, podanaruka@farnostbubenec.cz